21 plus vazhdon te sjell ndeshjet e championsit

Në kuadër të Champion Leauge të Femrave në Hendboll sot dhe nesër do të zhvillohen ndeshjet çerekfinale të cilat do të transmetohen në RTV 21 plus.

Sonte do të përballet FC Midtjylland me HC Vardar. Ndeshja do të fillojë në ora 19:00. Ndërsa nesër do të luhen dy ndeshje, në ora 17:00 do të përballen FTC-Rail Cargo Hungaria vs Rostov-Don, kurse në ora 19:00, Buducnost me Györi Audi ETO KC.

Lajme tjera