Liga e Kampionëve vazhdon të transmetohet në TV 21 Plus

Hendbolli elitar evropian vazhdon të transmetohet në TV 21 Plus. Bëhet fjalë për Ligën e Kampionëve për hendbollistë.

Të mërkurën (sot) transmetohet ndeshja në mes të Flensburgut dhe Barcelonës. Kjo ndeshje fillon në ora 19:00.

Në fundjavë adhuruesit e hendbollit mund të përcjellin edhe tri ndeshje tjera: V. Kielce – Telekom Ves. (e shtunë, 15:00), PSG – Aalborg (e shtunë, 17:15), Vardar – Meshkov Brest (e diel, 17:00)

Lajme tjera