Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vazhdohet afati kalimtar

Hendbolliste ne akcion, sulmon me top ne dore

Afati i rregullt kalimtar i hendbollistëve dhe hendbollisteve është vazhduar edhe për një javë.

Afati për kalim të lojtarëve tani është i hapur deri më 6 gusht e jo deri më 31 korrik.

Bordi i FHK-së ka  vendosur për shkak të situatës së krijuar me pandemi dhe për faktin që dita e fundit i ka rënë në festë.

Lajme tjera