Vushtrria kthehet në vend të dytë

Vushtrria ka fituar të dielen ndaj skuadrës Jusuf Gërvalla dhe kështu është kthyer në vendin e dytë në tabelën e Superligës së Kosovës në hendboll (femrat). Vushtrria e fitoi me rezultat 28:17 ndeshjen e javës së 13-të të luajtur…