Kastrioti sërish takohet me Besën, Trepça me Prishtinën

Në gjysmëfinale të garave për Kupën e Republikës së Kosovës në konkurrencë të meshkujve do të kemi përsëritje të ndeshjeve gjysmëfinale të plejofit. Shorti i tërhequr sot në mesditë ka caktuar që Kastrioti të takohet me Besa Famgas, ndërsa Trepça me Prishtinën. Ndeshjet gjysmëfinale të Kupës luhen më 27 qershor, kurse finalja më 28 qershor. […]

Istogu luan me Kastriotin, Vushtrria me Prishtinën

Të enjten në mesditë është tërhequr shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Republikës së Kosovës në hendboll. Në konkurrencë të femrave do të takohen Istogu me Kastriotin dhe Vushtrria me Prishtinën. Ndeshjet gjysmëfinale luhen më 27 qershor, kurse finalja më 28 qershor. Të gjitha ndeshjet luhen në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, pa praninë […]