Istogu luan me Kastriotin, Vushtrria me Prishtinën

Të enjten në mesditë është tërhequr shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Republikës së Kosovës në hendboll.

Në konkurrencë të femrave do të takohen Istogu me Kastriotin dhe Vushtrria me Prishtinën.

Ndeshjet gjysmëfinale luhen më 27 qershor, kurse finalja më 28 qershor.

Të gjitha ndeshjet luhen në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, pa praninë e shikuesve dhe duke respektuar masat dhe rekomandimet për përballje me COVID-19.

Lajme tjera