Kastrioti sërish takohet me Besën, Trepça me Prishtinën

Në gjysmëfinale të garave për Kupën e Republikës së Kosovës në konkurrencë të meshkujve do të kemi përsëritje të ndeshjeve gjysmëfinale të plejofit.

Shorti i tërhequr sot në mesditë ka caktuar që Kastrioti të takohet me Besa Famgas, ndërsa Trepça me Prishtinën.

Ndeshjet gjysmëfinale të Kupës luhen më 27 qershor, kurse finalja më 28 qershor.

Ndeshjet luhen në Prishtinë duke respektuar masat dhe rekomandimet në luftë ndaj përhapjes së COVID-19. Ndeshjet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve luhen pa praninë e shikuesve.

Lajme tjera