Ahmetxhekaj: Kjo është fytyra e vërtetë e Istogut

Blerta Ahmetxhekaj me pritjet e saj e ka ndihmuar Istogun që ta fitoj Kupën e Kosovës.
“Kemi qenë skuadër pa konkurrencë gjatë tërë kampionatit. Këtë arritëm ta dëshmojmë në këto dy ndeshje për Kupë. Dje dhe sot kemi luajtur ashtu siç vërtetë jemi – skuadër me kualitet dhe lojë kolektive. Shpresojmë që vitin tjetër të fitojmë të gjithë trofetë”, ka thënë Ahmetxhekaj.

Lajme tjera