Atmosferë e shkëlqyer te Kombëtarja U17

Atmosferë e shkëlqyer po mbretëron te Kombëtarja U17 e Kosovës në hendboll, që është e grumbulluar në Gjakovë.
Kryetrajneri Mitat Ferati është shumë i kënaqur me përkushtimin dhe seriozitetin e vajzave.
Të enjten, Kombëtarja kishte një ndeshje kontrolluese me skuadrën e Shqiponjës.
Të shtunën mbrëma Kombëtarja udhëton për në Greqi, kurse të hënën e luan ndeshjen e parë në kuadër të Kampionatit Mesdhetar.

Lajme tjera