Besa Famgas apo Prishtina?

Me finalen e Kupës së Republikës së Kosovës në konkurrencë të meshkujve, i mbyllim garat e seniorëve për këtë edicion garues.
Besa Famgas synon që pas titullit ta fitoj edhe Kupën e Kosovës. Prishtina ka ambicie po ashtu për ta përfunduar edicionin me trofe.
Shpresojmë të gjithë për një ndeshje të fortë e interesante.
Palestra e qytetit në Istog, ora 19:15.
Transmetimi në RTV 21 Plus dhe në faqen zyrtare të FHK-së në “facebook”.
Fat për të dy skuadrat

Lajme tjera