Besa humb me tri gola dallim

Borac – Besa Famgas 28:25

Loja e skuadrës pejane, përkundër fyerjeve të tifozëve serbë në Banjallukë gjatë tërë kohës, jep shpresë.
Pas një jave të gjithë në Pejë për ta përkrahur kampionen tonë.
Me anim sportiv, të dëshmojmë kulturë dhe ta udhëheqim Besën drejt raundit të tretë të Kupës Evropiane.
Ta mbushim “Karagaçin”.

Lajme tjera