Besa me fat, kundër gjeorgjianëve

Skuadra e Besa FamGas nga Peja, kampion i Kosovës, është me fat, për faktin se do të takohen me B.S.B. Batumi nga Gjeorgjia, në ndeshjen e parë të kualifikimeve të EHF Cup në hendboll (meshkujt).

Faktikisht trajneri i Besës Arben Muqolli ka kohë të mjaftueshme që të përgatiten për këtë sfidë dhe me gjasa të mëdha që të avancojnë tutje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Federata e Hendbollit e Kosovës

House of Sport

Kati II nr. 15
Agim Ramadani nr.253
10000 Prishtina
Kosova

Tel: +383 38 248 759

Për ne

Garat

Përfaqësueset

Shoqatat

© Copyright - Kosova Handball Federation

Made in Kosova