Istogu ballafaqohet me italianet

Fituesi i Kupës së Kosovës Istogu, përballet me klubin nga Italia, Pallamano Cassano Magnago, në kuadër Challenge Cup në hendboll. Italianet janë mjaft të mira dhe pa dyshim prej sprovave më të vështira për vashat e Istogut. Hendbollistet…