Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Filloi “Raiffeisen Kampi”

Të hënën në mesditë mbi 50 hendbolliste të reja dhe mbi 20 hendbollistë të rinjë janë mbledhur në Gjakovë ku deri më 7 korrik mbahet “Raiffeisen Kampi Veror 2019”.

Të rinjëve mirëseardhje u kanë dëshiruar përgjegjësit e kampit tradicional e poashtu drejtues të FHK-së. Për një javë të rinjtë do të punojnë intenzivisht, ndërsa te ata është parë vullnet i madh dhe disponim i mirë për t’iu përgjigjur kërkesave të trajnerëve.

Hapja solemne e “Raiffeisen Kampit Veror 2019” bëhet të martën nga ora 10:00

Lajme tjera