Finalja e Ligës së Kampionëve në 21 Plus

Pas dy ndeshjeve shumë interesante gjysmëfinale të luajtura të hënën, sonte zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve për hendbollistë.
Në finale, nga ora 20:30, takohen Kieli dhe Barcelona. Kjo ndeshje e gjigantëve të hendbollit transmetohet direkt në RTV 21 Plus.
Transmetohet edhe ndeshja për vend të tretë në mes të Veszpremit dhe PSG-së. Kjo ndeshje fillon në ora 18:00.

Lajme tjera