Istogu apo Prishtina?

Nga ora 17:00 na pret finalja e Kupës së Republikës së Kosovës në konkurrencë të femrave.Të dy skuadrat janë të përkushtuara për të fituar trofeun e çmuar. Shpresojmë në lojë cilësore dhe interesante.Fat për të dy skuadrat.

Lajme tjera