Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mbledhje komemorative për legjendën Skender Sahiti

Sot në ora 10:30 në sallën e Kuvendit të Ferizajt mbahet mbledhja komemorative me rastin e vdekjes së legjendës së hendbollit ferizajas dhe kosovarë Skender Sahiti – Kena, nën patronatin e Klubit te Hendbollit Kastrioti.

Kurse varrimi i të ndierit bëhet në ora 13:00 ne varrezat e fshatit Papaz afër Ferizajt.

Lajme tjera