Ndeshjet e Ligës së Kampionëve të EHF-it te cilat mund ti përcjellni drejtpërdrejt nga data 10 dhe 11 shkurt në RTV 21 Plus

Federata e Hendbollit e Kosovës ju informon se fal angazhimit te RTV 21 Plus këtë fundjavë do të kemi rastin ti përcjellim drejtperdrejt disa ndeshje të Ligës së Kampionëve ne të dy konkurrencat.

Më posht po paraqwsim skemën programore të ballafaqimeve të cilat do të transmetohen të shtunën dhe të dielen.

FEMRAT – HC Vardar vs Buducnost

W/O Start (GMT) – ‎10-02-2018 13:45

Kick Off (GMT) – 14:00

Event – FC Barcelona Lassa vs HC Vardar (MOTW)

W/O Start (GMT) – ‎10-02-2018 16:45

Kick Off (GMT) – 17:00

FEMRAT – Thüringer HC vs Metz Handball

W/O Start (GMT) – ‎11-02-2018 12:45

Kick Off (GMT) – 13:00

Event – RK Celje Pivovarna Lasko vs Paris Saint-Germain HB

W/O Start (GMT) – ‎11-02-2018 15:45

Kick Off (GMT) 16:00

Event – SG Flensburg-Handewitt vs PGE Vive Kielce

W/O Start (GMT) – ‎11-02-2018 17:45

Kick Off (GMT) 18:00

Lajme tjera