Nesër shorti i gjysmëfinales së Kupës

Të shtunën prej orës 12:00 tërhiqet shorti për fazën gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në hendboll. Shorti tërhiqet për të dy konkurrencat.

Ndeshjet çerekfinale janë zhvilluar në mesjavë, ndërsa ka mbetur të zhvillohet edhe turneu final i Kupës. Pra, gjysmëfinalet dhe finalet në të dy konkurrencat luhen në një vend.

Lajme tjera