Nesër shorti për edicionin 2020/2021

Vazo shorti

Të premten do të tërhiqet shorti për edicionin 2020/2021 në Superligën e Kosovës në hendboll. Shorti do të tërhiqet për Superligën e hendbollistëve dhe për Superligën e hendbollisteve. Shorti tërhiqet prej orës 12:00 në lokalet e Federatës së Hendbollit të Kosovës dhe transmetohet në faqen zyrtare të FHK-së në “facebook”.

Bordi i Federatës së Hendbollit të Kosovës ka vendosur që edicioni i ri i garave të fillojë më 10 tetor. Skuadrat janë duke pritur lejen e Qeverisë për të filluar me stërvitje në palestra.

Lajme tjera