Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Prce: Titull i merituar

Ikona e Bosnjë-Hercegovinës, Nikolla Prce e vlerëson plotësisht të merituar titullin e ri të Besa Famgas. Prce është kapiten i skuadrës pejane. Ai ka pranuar se finalja e parë ishte më e vështirë.”Ndihemi shumë mirë. Kemi fituar këtu në Prishtinë e po ashtu para katër ditësh në Pejë, që ishte ndeshje shumë më e vështirë. Nuk kemi humbur tërë vitin dhe mendoj se titulli i kampionit na takon me plot meritë”, thotë Prce.

Lajme tjera