Prishtina – Besa Famgas në 21 Plus

Sot prej orës 19.15 luhet finalja e dytë e Superligës së hendbollistëve mes Prishtinës dhe Besa Famgasit. Pas finales së parë dramatike, edhe sot pritet ndeshje e fortë dhe cilësore.
Ndeshja transmetohet direkt në RTV 21 Plus dhe në faqen zyrtare të FHK-së në “facebook”.
Prishtina kërkon fitore për të barazuar rezultatin në 1:1, kurse Besa Famgas kërkon fitore për t’u shpallur kampione.

Lajme tjera