Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Superkupa e Kosovës në 21 Plus

Ndeshjet e Superkupës së Kosovës në hendboll do të transmetohen direkt në RTV 21 Plus.

Prej orës 18:00, të shtunën, është ndeshja e hendbollisteve mes KHF Istogut dhe KHF Ferizajt. Kurse prej orës 20.00 takohen hendbollistët e Besa Famgas dhe ata të Trepçës.

Ndeshjet luhen në palestrën “Minatori” në Mitrovicë, ndërsa atmosfera pritet të jetë festive.

Lajme tjera