Detajet e ndeshjës

19 Shkurt 2022 19:00
H F H H H
F F F F B
Llapi 17 31
Prishtina 18 43
Fund
Statistika
KH Llapi
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Arianit Idrizi 1 0 1 0 0
Fiton Bajrami 1 0 0 0 0
Faton Çitaku 0 0 0 0 0
Blerton Hasani 7 0 0 0 0
Endrit Havolli 1 0 0 0 0
Besian Abazi 9 1 0 0 0
Mergim Ademi 2 0 0 0 0
Feston Beshiri 3 0 0 0 0
Labinot Bogujevci 0 0 0 0 0
Artir Muçiqi 5 0 1 0 0
Albert Sfishta 0 0 0 0 0
Enis Rexhepi 0 0 0 0 0
Fatlum Hasani 1 0 1 0 0
Altin Mani 1 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Gentian Mani 0 0 0 0 0
KH Prishtina
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Petrit Prekazi 0 0 0 0 0
Festim Mustafa 12 0 0 0 0
Oltion Beshiri 6 0 0 0 0
Albi Gjuka 2 0 1 0 0
Rron Ramadani 1 1 1 0 0
Ylli Visoka 5 0 0 0 0
Lulzim Shabani 9 0 0 0 0
Agon Bajqinovci 4 0 0 0 0
Enis Kuleta 4 0 0 0 0
Hekuran Ramadani 0 0 0 0 0
Drin Ferati 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Menot Pozhegu 0 0 0 0 0
Arbër Sylejmani 0 0 0 0 0
Emre Karabeg 0 0 0 0 0
Takimet e mëparshme
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 24 Nëntor 2021 19:30
Prishtina
39
39 20
Llapi
20
Kupa e Kosovës (M) - 2021-2022 Eliminatore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 18 Nëntor 2021 17:00
Prishtina
35
35 26
Llapi
26
Kupa e Kosovës (M) - 2020-2021 Eliminatore
23 Dhjetor 2020 17:30
Prishtina
36
36 24
Llapi
24
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
2 Dhjetor 2020 17:00
Llapi
30
30 38
Prishtina
38
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
10 Tetor 2020 17:30
Prishtina
51
51 24
Llapi
24