Detajet e ndeshjës

27 Shkurt 2022 18:00
F H F F F
F F F B F
Rahoveci 16 34
Prishtina 14 37
Fund
Statistika
KH Rahoveci
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Rifat Visoka 1 0 0 0 0
Elion Vokshi 8 0 1 0 0
Adonit Isufi 5 1 1 0 0
Ardian Osa 0 0 1 0 0
Besmir Kusari 7 1 1 0 0
Nikollë Quni 1 0 0 0 0
Alban Haziri 8 0 2 0 0
Armend Tanushi 0 0 0 0 0
Arlind Tanushaj 2 1 0 0 0
Egzon Vuçitërna 2 0 0 0 0
Blendi Çanta 0 0 0 0 0
Bafti Nazifi 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Arbër Curri 0 0 0 0 0
Florid Shabani 0 0 0 0 0
Sadedin Cena 0 0 0 0 0
KH Prishtina
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Petrit Prekazi 0 0 1 0 0
Festim Mustafa 6 0 0 0 0
Oltion Beshiri 8 0 0 0 0
Albi Gjuka 5 0 2 0 0
Rron Ramadani 7 0 0 0 0
Ylli Visoka 5 1 2 0 0
Lulzim Shabani 1 0 1 0 0
Agon Bajqinovci 5 0 0 0 0
Enis Kuleta 0 0 0 0 0
Hekuran Ramadani 0 0 0 0 0
Drin Ferati 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Menot Pozhegu 0 0 1 0 0
Emre Karabeg 0 0 0 0 0
Takimet e mëparshme
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 11 Nëntor 2021 19:00
Prishtina
39
39 31
Rahoveci
31