Detajet e ndeshjës

9 Prill 2022 20:00
H F H H F
F F F H H
Vëllaznimi 14 33
Prishtina 16 36
Fund
Statistika
KH Vëllaznimi
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Butrint Hasi 0 0 0 0 0
Rron Haxhismajli 0 0 0 0 0
Labinot Kërleshi 0 0 0 0 0
Luigj Kolaj 0 0 0 0 0
Arnis Spahia 1 1 0 0 0
Egzon Lluka 7 0 0 0 0
Vitar Mamusha 0 0 0 0 0
Ardi Ferizi 0 0 0 0 0
Arbër Neziri 6 0 0 0 0
Ardi Halili 6 0 1 0 0
Mali Luzha 5 0 1 0 0
Çlirim Rama 2 0 0 0 0
Granit Fana 2 0 0 0 0
Florian Rexha 4 0 0 0 0
Isuf Leka 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Erris Brahushi 0 0 0 0 0
KH Prishtina
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Petrit Prekazi 2 0 0 0 0
Festim Mustafa 11 0 0 0 0
Beni Sula 1 0 0 0 0
Oltion Beshiri 4 0 0 0 0
Albi Gjuka 8 0 1 0 0
Rron Ramadani 0 0 0 0 0
Ylli Visoka 3 1 1 0 0
Agon Bajqinovci 7 0 0 0 0
Enis Kuleta 0 0 0 0 0
Rikard Quni 0 0 0 0 0
Hekuran Ramadani 0 0 0 0 0
Drin Ferati 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Arbër Sylejmani 0 0 0 0 0
Takimet e mëparshme
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 20 Mars 2022 17:00
Prishtina
38
38 29
Vëllaznimi
29
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 29 Nëntor 2021 18:30
Prishtina
35
35 29
Vëllaznimi
29
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
26 Shtator 2021 17:30
Vëllaznimi
30
30 31
Prishtina
31
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
4 Prill 2021 16:00
Vëllaznimi
25
25 29
Prishtina
29
Kupa e Kosovës (M) - 2020-2021 Eliminatore
24 Mars 2021 19:30
Vëllaznimi
26
26 29
Prishtina
29