Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Match details

16 Prill 2022
16:00
KHF Prishtina (u18)
F F H F H
48
48 14
KHF Ulpiana (u18)
H H H H F
14
23-8
Full Time
Head to Head
Liga e Kadeteve (F) - 2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 26 Nëntor 2021 18:00
Ulpiana
10
10 34
Prishtina
34