Qyteti Prishtina
Ekipet
Ndeshjet e përfunduara
competition logo
competition logo
Liga e Juniorëve - 2021-2022 Play-off
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 29 Maj 2022 17:00
Besa Famgas
26
26 21
Prishtina
21
competition logo
competition logo
Liga e Juniorëve - 2021-2022 Vendi i 3-të
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 29 Maj 2022 15:00
Llapi
26
26 23
Deçani
23
competition logo
competition logo
Liga e Juniorëve - 2021-2022 Play-off
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 28 Maj 2022 18:00
Prishtina
23
23 18
Deçani
18

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.