Liga e kadeteve (F) - 2020-2021

Vjeshta
# Ekipi L F B H + - D P
1 22 19 2 1 571 299 272 40
2 22 19 2 1 667 286 381 40
3 22 17 0 5 527 345 182 34
4 22 17 0 5 645 363 282 34
5 22 14 0 8 509 376 133 28
6 22 13 0 9 478 382 96 26
7 22 9 1 12 446 378 68 19
8 22 8 0 14 375 533 -158 16
9 22 4 0 18 231 445 -214 8
10 22 3 1 18 221 535 -314 7
11 22 2 2 18 163 517 -354 6
12 22 3 0 19 254 628 -374 6
Java: 1
10.10.2020 16:30
Kastrioti
25
25 19
Prishtina
19
11.10.2020 12:00
Ferizaj
35
35 3
Shqiponja
3
11.10.2020 13:00
Samadrexha
33
33 5
Vjosa
5
11.10.2020 16:00
KEK-u
9
9 21
Jusuf Gërvalla
21
22.10.2020 16:20
Vushtrria
9
9 15
Vëllaznimi
15
29.10.2020 10:00
Drita
2
2 27
Istogu
27
Java: 2
10.10.2020 13:30
Prishtina
33
33 13
KEK-u
13
17.10.2020 12:00
Shqiponja
26
26 25
Jusuf Gërvalla
25
17.10.2020 15:40
Ferizaj
29
29 4
Drita
4
17.10.2020 17:00
Vëllaznimi
16
16 21
Kastrioti
21
21.10.2020 17:30
Istogu
17
17 17
Samadrexha
17
05.11.2020 16:00
Vjosa
14
14 1
Vushtrria
1
Java: 3
24.10.2020 11:30
Jusuf Gërvalla
14
14 40
Prishtina
40
24.10.2020 14:40
Kastrioti
21
21 7
Vjosa
7
25.10.2020 13:00
Drita
8
8 17
Shqiponja
17
25.10.2020 15:00
KEK-u
6
6 21
Vëllaznimi
21
25.10.2020 16:00
Samadrexha
29
29 19
Ferizaj
19
25.10.2020 16:15
Vushtrria
15
15 22
Istogu
22
Java: 4
10.10.2020 13:10
Shqiponja
13
13 23
Prishtina
23
31.10.2020 12:30
Vëllaznimi
33
33 11
Jusuf Gërvalla
11
31.10.2020 13:00
Vjosa
18
18 12
KEK-u
12
31.10.2020 14:30
Ferizaj
24
24 19
Vushtrria
19
31.10.2020 16:30
Istogu
18
18 17
Kastrioti
17
01.11.2020 15:00
Drita
2
2 33
Samadrexha
33
Java: 5
11.11.2020 17:00
Samadrexha
52
52 10
Shqiponja
10
12.11.2020 12:00
Vushtrria
10
10 0
Drita
0
12.11.2020 16:00
KEK-u
10
10 28
Istogu
28
16.11.2020 12:30
Jusuf Gërvalla
16
16 14
Vjosa
14
18.11.2020 15:10
Prishtina
29
29 11
Vëllaznimi
11
19.11.2020 12:00
Kastrioti
28
28 19
Ferizaj
19
Java: 6
14.11.2020 12:30
Shqiponja
18
18 29
Vëllaznimi
29
14.11.2020 15:15
Istogu
44
44 8
Jusuf Gërvalla
8
14.11.2020 15:30
Ferizaj
24
24 9
KEK-u
9
15.11.2020 12:00
Samadrexha
37
37 12
Vushtrria
12
15.11.2020 13:00
Drita
8
8 32
Kastrioti
32
23.11.2020 15:00
Vjosa
4
4 23
Prishtina
23
Java: 7
21.11.2020 12:00
Jusuf Gërvalla
4
4 28
Ferizaj
28
21.11.2020 12:30
Vëllaznimi
27
27 3
Vjosa
3
21.11.2020 14:00
Vushtrria
29
29 6
Shqiponja
6
22.11.2020 13:00
KEK-u
10
10 10
Drita
10
22.11.2020 14:30
Kastrioti
24
24 23
Samadrexha
23
03.12.2020 13:10
Prishtina
17
17 18
Istogu
18
Java: 8
28.11.2020 11:30
Samadrexha
33
33 7
KEK-u
7
28.11.2020 13:30
Vushtrria
17
17 18
Kastrioti
18
28.11.2020 13:30
Drita
18
18 12
Jusuf Gërvalla
12
28.11.2020 14:00
Istogu
10
10 0
Vëllaznimi
0
28.11.2020 15:00
Ferizaj
23
23 25
Prishtina
25
29.11.2020 12:30
Shqiponja
17
17 14
Vjosa
14
Java: 9
05.12.2020 11:30
Jusuf Gërvalla
7
7 40
Samadrexha
40
05.12.2020 12:00
Prishtina
30
30 11
Drita
11
05.12.2020 13:30
Kastrioti
26
26 16
Shqiponja
16
06.12.2020 11:00
Vjosa
6
6 24
Istogu
24
06.12.2020 12:00
KEK-u
10
10 23
Vushtrria
23
06.12.2020 12:30
Vëllaznimi
25
25 19
Ferizaj
19
Java: 10
09.12.2020 12:00
Vushtrria
34
34 14
Jusuf Gërvalla
14
09.12.2020 15:10
Samadrexha
18
18 15
Prishtina
15
10.12.2020 12:00
Shqiponja
15
15 26
Istogu
26
10.12.2020 15:00
Kastrioti
33
33 9
KEK-u
9
11.12.2020 15:00
Ferizaj
15
15 9
Vjosa
9
12.12.2020 12:00
Drita
8
8 23
Vëllaznimi
23
Java: 11
12.12.2020 11:30
Jusuf Gërvalla
14
14 30
Kastrioti
30
12.12.2020 15:00
Vëllaznimi
23
23 31
Samadrexha
31
13.12.2020 12:00
KEK-u
6
6 19
Shqiponja
19
13.12.2020 13:30
Prishtina
34
34 19
Vushtrria
19
13.12.2020 14:30
Vjosa
8
8 13
Drita
13
13.12.2020 15:00
Istogu
21
21 15
Ferizaj
15
Java: 12
13.02.2021 11:00
Jusuf Gërvalla
16
16 18
KEK-u
18
13.02.2021 11:00
Shqiponja
14
14 24
Ferizaj
24
13.02.2021 14:30
Istogu
40
40 3
Drita
3
13.02.2021 15:30
Vjosa
9
9 28
Samadrexha
28
13.02.2021 16:15
Vëllaznimi
15
15 26
Vushtrria
26
13.02.2021 16:30
Prishtina
22
22 19
Kastrioti
19
Java: 13
20.02.2021 11:00
Jusuf Gërvalla
19
19 29
Shqiponja
29
20.02.2021 11:00
Drita
8
8 28
Ferizaj
28
21.02.2021 13:00
KEK-u
13
13 32
Prishtina
32
21.02.2021 14:30
Kastrioti
24
24 16
Vëllaznimi
16
21.02.2021 15:30
Vushtrria
32
32 10
Vjosa
10
21.02.2021 15:30
Samadrexha
20
20 20
Istogu
20
Java: 14
27.02.2021 11:30
Shqiponja
26
26 17
Drita
17
27.02.2021 14:30
Prishtina
44
44 13
Jusuf Gërvalla
13
27.02.2021 15:00
Vëllaznimi
31
31 15
KEK-u
15
27.02.2021 16:30
Istogu
21
21 17
Vushtrria
17
27.02.2021 17:30
Vjosa
9
9 21
Kastrioti
21
28.02.2021 14:30
Ferizaj
12
12 24
Samadrexha
24
Java: 15
Samadrexha
33
33 5
Drita
5
03/04.03.2021
03.03.2021 13:00
Jusuf Gërvalla
7
7 35
Vëllaznimi
35
03.03.2021 16:00
Kastrioti
22
22 26
Istogu
26
03.03.2021 16:00
Prishtina
45
45 15
Shqiponja
15
03.03.2021 16:30
KEK-u
9
9 8
Vjosa
8
04.03.2021 16:00
Vushtrria
21
21 25
Ferizaj
25
Java: 16
Drita
7
7 14
Vushtrria
14
06.03.2021 12:30
Shqiponja
9
9 32
Samadrexha
32
06.03.2021 16:00
Ferizaj
25
25 21
Kastrioti
21
06.03.2021 16:00
Istogu
37
37 6
KEK-u
6
07.03.2021 13:00
Vëllaznimi
18
18 32
Prishtina
32
07.03.2021 16:30
Vjosa
12
12 3
Jusuf Gërvalla
3
Java: 17
12.03.2021 14:30
Jusuf Gërvalla
7
7 42
Istogu
42
13.03.2021 15:30
Kastrioti
33
33 9
Drita
9
13.03.2021 16:30
Prishtina
46
46 8
Vjosa
8
14.03.2021 13:30
Vëllaznimi
25
25 16
Shqiponja
16
14.03.2021 14:00
KEK-u
11
11 24
Ferizaj
24
18.03.2021 16:00
Vushtrria
21
21 25
Samadrexha
25
Java: 18
27.03.2021 12:30
Shqiponja
20
20 21
Vushtrria
21
27.03.2021 13:00
Drita
9
9 13
KEK-u
13
27.03.2021 14:00
Ferizaj
22
22 11
Jusuf Gërvalla
11
27.03.2021 16:00
Istogu
22
22 23
Prishtina
23
27.03.2021 16:30
Vjosa
18
18 23
Vëllaznimi
23
28.03.2021 15:30
Samadrexha
29
29 12
Kastrioti
12
Java: 19
03.04.2021 13:30
Vëllaznimi
22
22 23
Istogu
23
03.04.2021 15:00
Prishtina
28
28 30
Ferizaj
30
03.04.2021 16:00
Kastrioti
19
19 17
Vushtrria
17
04.04.2021 15:00
Jusuf Gërvalla
14
14 6
Drita
6
04.04.2021 15:00
KEK-u
7
7 28
Samadrexha
28
04.04.2021 16:30
Vjosa
17
17 21
Shqiponja
21
Java: 20
10.04.2021 12:30
Shqiponja
15
15 26
Kastrioti
26
10.04.2021 14:00
Drita
1
1 33
Prishtina
33
10.04.2021 15:30
Samadrexha
39
39 8
Jusuf Gërvalla
8
11.04.2021 14:30
Ferizaj
21
21 24
Vëllaznimi
24
11.04.2021 15:30
Istogu
30
30 10
Vjosa
10
14.04.2021 15:30
Vushtrria
30
30 12
KEK-u
12
Java: 21
17.04.2021 11:30
Jusuf Gërvalla
5
5 37
Vushtrria
37
17.04.2021 13:00
Prishtina
27
27 33
Samadrexha
33
17.04.2021 13:30
Vëllaznimi
31
31 5
Drita
5
17.04.2021 14:30
Istogu
24
24 20
Shqiponja
20
18.04.2021 15:00
KEK-u
6
6 27
Kastrioti
27
18.04.2021 15:30
Vjosa
7
7 21
Ferizaj
21
Java: 22
24.04.2021 12:00
Kastrioti
28
28 5
Jusuf Gërvalla
5
24.04.2021 13:30
Shqiponja
30
30 10
KEK-u
10
24.04.2021 15:00
Vushtrria
22
22 25
Prishtina
25
24.04.2021 15:30
Ferizaj
27
27 31
Istogu
31
25.04.2021 13:00
Drita
9
9 21
Vjosa
21
25.04.2021 15:30
Samadrexha
30
30 15
Vëllaznimi
15
Pranvera

Federata e Hendbollit e Kosovës

House of Sport

Kati II nr. 15
Agim Ramadani nr.253
10000 Prishtina
Kosova

Tel: +383 38 248 759

Për ne

Garat

Përfaqësueset

Shoqatat

© Copyright - Kosova Handball Federation

Made in Kosova