Match details

14 Dhjetor 2021
20:00
KH Drenica
H H H H H
18
18 40
KH Prishtina
H F F F F
40
8-21
Full Time
Match details
KH Drenica
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Besart Binaku 1 0 0 0 0
Bled Sahiti 7 0 0 0 0
Driton Baliu 3 0 0 0 0
Asllan Berisha 0 0 1 0 0
Bleart Zariqi 3 0 0 0 0
Omer Gucati 3 0 0 0 0
Sherif Mehmeti 0 0 1 0 0
Armend Xhota 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Leonard Muqolli 1 0 0 0 0
Arijanit Geci 0 0 0 0 0
KH Prishtina
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Vlerson Zherka 1 0 0 0 0
Beni Sula 2 0 0 0 0
Oltion Beshiri 2 0 0 0 0
Albi Gjuka 4 0 0 0 0
Rron Ramadani 0 0 0 0 0
Ylli Visoka 8 0 0 0 0
Lulzim Shabani 0 0 0 0 0
Agon Bajqinovci 0 0 0 0 0
Enis Kuleta 12 0 0 0 0
Rikard Quni 1 0 0 0 0
Hekuran Ramadani 5 0 0 0 0
Drin Ferati 1 0 2 0 0
Erdon Jahiu 4 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Flakrim Beqiraj 0 0 0 0 0
Behar Terziqi 0 0 0 0 0
Emre Karabeg 0 0 0 0 0
Head to Head
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 15 Tetor 2021 19:00
Prishtina
43
43 17
Drenica
17
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
27 Mars 2021 19:00
Drenica
25
25 44
Prishtina
44
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
24 Shkurt 2021 18:00
Prishtina
48
48 22
Drenica
22
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
21 Shkurt 2021 17:00
Prishtina
52
52 18
Drenica
18
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
27 Nëntor 2020 19:00
Drenica
33
33 41
Prishtina
41