Detajet e ndeshjës

20 Mars 2022 17:00
F F F F H
F B F H H
Prishtina 19 38
Vëllaznimi 16 29
Fund
Statistika
KH Prishtina
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Petrit Prekazi 6 0 0 0 0
Festim Mustafa 7 0 0 0 0
Beni Sula 0 0 0 0 0
Oltion Beshiri 7 0 0 0 0
Albi Gjuka 1 0 0 0 0
Rron Ramadani 0 0 1 0 0
Ylli Visoka 0 0 1 0 0
Lulzim Shabani 7 0 1 0 0
Agon Bajqinovci 8 0 0 0 0
Enis Kuleta 0 0 1 0 0
Hekuran Ramadani 1 0 0 0 0
Drin Ferati 1 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Menot Pozhegu 0 0 0 0 0
Arbër Sylejmani 0 0 0 0 0
Emre Karabeg 0 0 0 0 0
KH Vëllaznimi
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Luigj Kolaj 0 0 0 0 0
Arnis Spahia 2 0 0 0 0
Egzon Lluka 2 0 1 0 0
Vitar Mamusha 1 0 0 0 0
Ardi Ferizi 0 0 1 0 0
Arbër Neziri 1 0 1 0 0
Ardi Halili 6 0 0 0 0
Mali Luzha 5 0 0 0 0
Çlirim Rama 0 0 0 0 0
Granit Fana 3 0 0 0 0
Florian Rexha 8 0 0 0 0
Isuf Leka 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Erdi Hoxha 0 0 0 0 0
Erris Brahushi 1 0 0 0 0
Takimet e mëparshme
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 29 Nëntor 2021 18:30
Prishtina
35
35 29
Vëllaznimi
29
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
26 Shtator 2021 17:30
Vëllaznimi
30
30 31
Prishtina
31
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
4 Prill 2021 16:00
Vëllaznimi
25
25 29
Prishtina
29
Kupa e Kosovës (M) - 2020-2021 Eliminatore
24 Mars 2021 19:30
Vëllaznimi
26
26 29
Prishtina
29
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
3 Mars 2021 19:00
Prishtina
45
45 33
Vëllaznimi
33